Ratonell

Prindi
 

Raamatupidamisbüroo Ratonell pakub  finantsarvestuse ja raamatupidamise teenuseid alates aastast  1996.  Tegutseme Eestis ja Soomes. Eestis osutab teenuseid Ratonell OÜ Tallinnas  ning Soomes tegutsevaid kliente teenendab meie Soome raamatupidamisbüroo Ratonell Finland OY Lahtis.

Pikaajalisele kogemusele ja üha uuenevale teadmisele tuginedes pakume oma klientidele professionaalset raamatupidamisteenust.

Meie klientideks on Eesti ja Soome äriühingud. Osutame raamatupidamisteenust ka Soomes tegutsevatele Eesti äriühingutele ja  nende püsivatele tegevuskohtadele Soomes.

Raamatupidamisarvestus ja palgaarvestus Soomes toimub lähtuvalt Soomes kehtivast seadusandlusest ning vastava tegevusala kollektiivlepinust. Finantsarvestust teeme soome raamatupidamisprogrammiga, mis võimaldab ka projektide ja kulukohtade eraldi arvestust ning võrdlemist eelarvega. Igakuised ja aasta maksudeklaratsioonid esitame elektroonselt. Maksumäärad Soomes on avaldatud meie uudiste rubriigis.

Kliente teenendame eesti ja soome keeles. Klientidele edastame finantsaruandluse igakuiselt, maksudeklaratsioonide esitamine toimub elektroonselt. Kliendi soovil teostame ka kulukohtade, ja objektidepõhist finantsarvestust.

Nõustame Soomes äritegevust alustavaid Eesti firmasid raamatupidamise ja maksuküsimustes ka meie Tallinna kontoris.

Eestis tegutsevatele Soome äriühingutele pakume aruandlust nii eesti kui soome keeles.

Peame esmatähtsaks usaldusväärset koostöösuhet kliendiga, mille eelduseks on professionaalse teenuse pakkumine vastavalt iga kliendi vajadustele ja probleemidele.

 

 

 
 
       www.ratonell.ee    Kodulehe loomine